м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10

моб. 0503741436
e-mail: kolpingukraine@gmail.com

Про нас

Громадська Організація “Справа Кольпінга в Україні” - недержавна громадська організація християнсько-соціального напрямку.
Організація заснована у вересні 2001 р.; налічує 22 осередки та 365 членів, які діють у 7 областях України: Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Вінницькій, Закарпатській та Волинській.

більше

ПРАВЛІННЯ ГО “СПРАВА КОЛЬПІНГА В УКРАЇНІ”

Правління ГО - це постійно діючий керівний орган Організації, який керує всією поточною роботою Організації,
репрезентує її згідно із положеннями Статуту та має право приймати рішення з будь-яких питань поточної діяльності Організації.
Правління обирається Конференцією делегатів Спілки в кількості 9 чоловік з терміном повноважень З роки.

Команда Справи Кольпінга в Україні

Команда фахівців різного профілю, які забезпечують необхідний супровід та координацію діяльності організації.

Адольф Кольпінг (1813-1865)

Священик, соціальний реформатор, публіцист, духовний наставник та “батько підмайстрів” - ось неповний список справ, якими займався Адольф Кольпінг.

ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016