Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти


ГОЛОВНИЙ ОФІС
Справи Кольпінга в Україні

м.Чернівці , вул.Гонти 20, індекс 58003
тел./факс (0372) 54-26-10
моб. 0503741436
e-mail: kolpingukraine@gmail.comТренінг “Формування мультидисциплінарної команди з ВІЛ-інфекції/СНІДу”

19-20 травня 2013 року громадська організація “Родина Кольпінга в м. Івано-Франківську” провела дводенний тренінг на тему «Формування мультидисциплінарної команди під час профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу в молодіжному середовищі».

більше
Тренінг «Основи первинної профілактики ВІЛ/СНІД»

17 травня 2013 року в Освітньому Кольпінг-центрі м. Шаргород відбувся тренінг «Основи первинної профілактики ВІЛ/СНІД», метою якого було набуття і вдосконалення навичок у висвітленні коректної інформації з питань ВІЛ-інфекції та СНІДу серед широких кіл громадськості і формування толерантного ставлення до людей, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу.


більше
У Львові будуть створені спецгрупи для дітей з аутизмом

При міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів у Львові будуть створені спецгрупи для дітей з аутизмом.


більше
Тренінг «Запобігання нелегальній трудовій міграції»

19 квітня 2013 р., в м. Шаргород в приміщенні Освітнього Кольпінг-Центру відбувся тренінг на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції: психологічний та юридичний аспекти». 


більше
В гостях у Косово – 2!

В березні цього року наші делегати від Спілки знову відвідали Республіку Косово. Оскільки Справа Кольпінга Косово переживає нині не найкращі часи у зв’язку із майже повною зміною членів Правління Спілки та зміною штатних працівників, а також реформуванням деяких РК, нове керівництво Спілки знову попросило про допомогу СК України.


більше
Сторінки: « Перша  <  11 12 13 14 15 >  Остання »Адольф Кольпінг (1813-1865)

Священник, соціальний реформатор, публіцист, духовний наставник та “батько підмайстрів” - ось неповний список справ, якими займався Адольф Кольпінг. 


більше


ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016