м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10

e-mail: kolpingukraine@gmail.com

Акція РК Стрий

Право на навчання

У Львові з 1 березня у дитячому садочку №165 (вул. Пулюя, 27) працює група для дітей, хворих на аутизм. Зараз у цій групі навчається 6 дітей.

більше

«Індивідуальна програма навчання дітей зі спектром аутистичних порушень», 12 червня 2013 року

Резолюція
Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародної участю

більше

Тренінг “Формування мультидисциплінарної команди з ВІЛ-інфекції/СНІДу”

19-20 травня 2013 року громадська організація “Родина Кольпінга в м. Івано-Франківську” провела дводенний тренінг на тему «Формування мультидисциплінарної команди під час профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу в молодіжному середовищі».

більше

Тренінг «Основи первинної профілактики ВІЛ/СНІД»

17 травня 2013 року в Освітньому Кольпінг-центрі м. Шаргород відбувся тренінг «Основи первинної профілактики ВІЛ/СНІД», метою якого було набуття і вдосконалення навичок у висвітленні коректної інформації з питань ВІЛ-інфекції та СНІДу серед широких кіл громадськості і формування толерантного ставлення до людей, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу.

більше

Сторінки: « Перша  <  9 10 11 12 13 >  Остання »

Адольф Кольпінг (1813-1865)

Священик, соціальний реформатор, публіцист, духовний наставник та “батько підмайстрів” - ось неповний список справ, якими займався Адольф Кольпінг.

ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016