м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10

тел./факс (0372) 54-26-10
моб. 0503741436
e-mail: kolpingukraine@gmail.com

Тренінг «Як запобігти соціальному сирітству – робота з соціально-занедбаними дітьми»

31 травня 2013 р. в м. Шаргород в приміщенні Освітнього Кольпін-центру відбувся тренінг на тему «Як запобігти соціальному сирітству – робота з соціально-занедбаними дітьми»

більше

Тренінг «Розробка та управління проектами»

24-26 травня 2013 року в м. Чернівці відбувся триденний тренінг на тему «Розробка та управління проектами».

більше

Тренінг “Формування мультидисциплінарної команди з ВІЛ-інфекції/СНІДу”

19-20 травня 2013 року громадська організація “Родина Кольпінга в м. Івано-Франківську” провела дводенний тренінг на тему «Формування мультидисциплінарної команди під час профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу в молодіжному середовищі».

більше

Тренінг «Основи первинної профілактики ВІЛ/СНІД»

17 травня 2013 року в Освітньому Кольпінг-центрі м. Шаргород відбувся тренінг «Основи первинної профілактики ВІЛ/СНІД», метою якого було набуття і вдосконалення навичок у висвітленні коректної інформації з питань ВІЛ-інфекції та СНІДу серед широких кіл громадськості і формування толерантного ставлення до людей, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу.

більше

Тренінг «Запобігання нелегальній трудовій міграції»

19 квітня 2013 р., в м. Шаргород в приміщенні Освітнього Кольпінг-Центру відбувся тренінг на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції: психологічний та юридичний аспекти».

більше

Сторінки:  1 2 3 >  Остання »

Адольф Кольпінг (1813-1865)

Священик, соціальний реформатор, публіцист, духовний наставник та “батько підмайстрів” - ось неповний список справ, якими займався Адольф Кольпінг.

ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016