Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Заснування власної справи

5-8 червня 2017 року Ресурсним центром для підтримки та супроводу ВПО в Закарпатській області ГО «Справа Кольпінга в Україні» було організовано та проведено тренінг по заснуванню власної справи. У заході взяли участь 16 внутрішньо переміщених осіб з усього Закарпаття.

Тренінг проходив у мальовничому готельно-рекреаційному комплексі «Дубки», в с. Оноківці Ужгородського району, що сприяло створенню теплої та дружньої атмосфери, яка в свою чергу, дозволила учасникам досягти результативного засвоєння матеріалу та збагаченню знань з основ бізнес-планування.
Для ефективного проведення навчання Ресурсним центром було залучено висококваліфікованого тренера по заснуванню власної справи Олександра Коваля, який розкрив учасникам ключові елементи бізнес-планування та ведення підприємства.
Нагадуємо, що участь у даному заході міг взяти кожен бажаючий з числа ВПО, який наразі проживає в Закарпатській області, адже участь у тренінгу була безкоштовною. Крім того, всіх учасників заходу було забезпечено харчуванням, проживанням, проїздом та всім необхідним роздатковим матеріалом.
За результатами навчання учасники отримали сертифікати, які засвідчують їх участь у тренінгу та набуті знання у сфері бізнес-планування.ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016