Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Відкриваємо наші серця

РК м.Львів організувала акцію для людей з аутизмом. 

З нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про проблему аутизму, який відзначається 2 квітня, у хоровому залі Львівського національного академічного театру опери і балету ім. С. Крушельницької відбулася акція «Відкриваємо наші серця». Ініціаторами акції виступало Львівське товариство «Родина Кольпінга», а основними організаторами були представники Університету Третього Віку м.Львів.
Справа в тому, що слухачі Львівського УТВ активно долучаються до роботи з аутистами, яку в рамках різних проектів проводить РК м.Львів. Вони проводять для осіб з аутизмом різні мистецькі заняття (навчають вихованців виготовляти своїми руками різні цікаві речі, вивчають з ними вірші та пісні, готують різноманітні виступи). А з театром ім. С. Крушельницької студенти УТВ давно підтримують «близькі стосунки» – відвідуючи майже всі спектаклі та постановки театру. 
Всі ці фактори і посприяли виникненню такої ідеї – познайомити своїх вихованців зі своїми друзями. На екскурсію до театру прийшло близько 30 осіб – слухачі УТВ, їх вихованці, батьки та психологи.  Колектив театру підготував для особливих гостей особливу програму: розповіді про історію театру, знайомство із закулісним життям, особливості побуту театру. Крім того, відвідувачі мали змогу подивитися на цікаве театральне дійство:  провідні солісти театру виконали свої партії із деяких спектаклів. До речі, гості прийшли,як-то кажуть, не «з пустими руками» : вихованці львівських проектів показали, чого вони навчилися за час перебування у товаристві - читали вірші, співали пісні, грали на музичних інструментах.
Катерина Островська, Голова РК м.Львів та керівник низки проектів по роботі з аутистами поділилася своїми враженнями від проведеної акції: «Мистецтво – це та стихія, яка дає реалізуватися нашим дітям. Мистецтво допомагає їм вийти на інший рівень сприйняття світу і злитися з тією атмосферою. А театр, зокрема, відіграє важливу роль в адаптації людей з аутизмом.  Це такий собі технологічний процес, що допомагає їм увійти у здорове суспільство»

За матеріалами ІА ZIK/www.zik.ua/ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016