Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

УТВ м.Стрий - 3 роки!

6 лютого у місті Стрий відбулася святкова зустріч «Університет Третього Віку: досягнення і перспективи», присвячена 3 річниці з дня заснування.

На святкування, яке відбувалося у великому залі Районного Будинку Культури зібралося багато гостей:  віце-консул Генерального Консульства РП у Львові Сильвія Андухар – Пеховска; Голова ГО «Справа Кольпінга в Україні» Орест Клайник; Секретар ГО «Справа Кольпінга в Україні» Василь Савка; працівники стрийських бібліотек; викладачі УТВ м.Стрий; слухачі УТВ м.Львів та м.Чернівці; журналісти радіо та телебачення
В програмі було безліч цікавого: фотофільм про діяльність слухачів Стрийського УТВ, пісні та вірші українською та польською мовами (багато з яких – авторства слухачів УТВ), міні-спектакль, танцювальні номери. А ще -гімн «Наш Університет» на слова слухача УТВ м.Стрий Івана Левицького.
КерівникУТВ Леся Бугера розповіла про роботу Родини Кольпінга та про проект створення УТВ у м. Стрий. Усі присутні переглянули фотофільм про діяльність слухачівУніверситету Третього Віку.
Далі у програмі усіх чекала несподіванка. Слухачі підготували прекрасну концертну програму: декламували вірші українською та польською мовами, співали пісні про кохання про те, що найважливіше, представили міні-спектакль «Двері». А ще запрезентували гімн «Наш Університет» на слова Івана Левицького (слухач УТВ).
У підсумку святкової зустрічі прозвучало те, про що мріється, про що думається і що є у планах. По закінченні урочистості гостей запросили до святкового столу. Лунала музика, хороші слова, побажання. Відчувалася тепла, по справжньому родинна атмосфера. Так і повинно бути.
Керівник УТВ м.Стрий Леся Бугера подякувала всім, хто прибув на свято «Тільки разом ми зможемо реалізувати усі наші плани,» - зазначила керівник УТВ м.Стрий Леся Бугера, дякуючи всім, хто прибув на свято. 

Більше фото та відео дивіться на fb-сторінці РК м.Стрий

Вітальне слово віце-консула Генерального Консульства РП у Львові


Побажання від представників УТВ м.Львів та м.ЧернівціГостей вітають Керівник стрийського УТВ (Голова РК м.Стрий) та журналіст радіо Стрий (слухачка УТВ)
Виступи слухачів стрийського УТВГості отримали подарунки, які власноруч зробили слухачі УТВГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016