Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Свято вдалося на славу!!!

У день Святого Миколая всі очікують якогось дива, здійснення заповітних мрій. І дива стаються, мрії збуваються.
Два дні (18-19 грудня 2018 р.) в реабілітаційно-консультативному центрі для дітей з особливими потребами (м.Шаргород, керівник - Галина Понько) були сповнені сюрпризами, незабутніми зустрічами та подарунками.
У переддень свята в Центр було завезено реабілітаційне обладнання, придбане Справою Кольпінга в Україні. А ще, керівник Організації Василь Савка «по секрету» повідомив про те, що новенький автомобіль для перевезення діток уже готується до поїздки в Шаргород.
Учні Дерев’янського НВК та дитячий колектив місцевого будинку творчості підготували для відвідувачів Центру чудове свято, яке подарувало усім море позитивного настрою.
Почесними гостями Центру стали представники влади - Вінницької ОДА, Шаргородської РДА та райради. Всі вони прийшли з подарунками та найщирішими вітаннями і це додало у нашу родину ще більше позитиву і впевненості у завтрашньому дні.
На завершення святкування діти отримали подарунки від Родини Кольпінга м.Шаргород, після чого усі смакували гостинці, які принесли гості.

Детальніше читайте: fb-сторінка РК ШаргородГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016