Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Конференція у Львові

11-12 квітня 2019 р. у Львові за ініціативи та фінансової підтримки ГО «Справа Кольпінга в Україні» відбулася міжнародна науково-практична конференція на тему «Психолого-педагогічний супровід осіб з особливими потребами в інклюзивній та спеціальній освіті»

Учасники з різних міст України ділилися досвідом з питань розвитку та механізмів впровадження інклюзії, роботи з проблемною поведінкою дітей з особливими потребами, застосування традиційних та новітніх методик у школах з інклюзивною формою навчання. Доповідачами на Конференції були лікарі, психологи, педагоги, викладачі вузів, спеціалсти реабілітаційних центрів, представники влади. Свої досягнення та результати роботи у даній сфері презентували члени нашої організації з Родин Кольпінга м.Львів, Луцьк та Шаргород. Учасники мали можливість познайомитися з досвідом колег з Німеччини та США: який стан інклюзивної освіти в цих країнах, які особливі механізми використовуються для впровадження інклюзі ї і т.п. Німецькі фахівці з інституту системної консультативної терапії та школи для дітей із соціально-емоційними розладами провели декілька майстер-класів з соціального супроводу та системи раннього втручання.
За результатами конференції укладено резолюцію, в якій представлені науково-методичні рекомендації по роботі реабілітаційних центрів, профорієнтації осіб з особливими потребами, навчанню фахівців та лобіюванню інтересів людей з особливими потребами на законодавчому рівні.

Співорганізатори та партнери:
Міністерство освіти і науки України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівський національний університет імені Івана Франка
Благодійний фонд взаємодопомоги та захисту дітей з аутизмом «Погляд»
AWO-Bezirksverband Braunschweig e. V.

Сторінки:  <  1 2 3 4 >  Остання »


ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016