Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Про нас

Громадська Організація “Справа Кольпінга в Україні” - недержавна громадська організація християнсько-соціального напрямку.
Організація заснована у вересні 2001 р.; налічує 19 осередків та 600 членів, які діють у 9 областях України: Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Вінницькій, Закарпатській,Тернопільській, Дніпропетровській, Житомирській та Волинській.

Місія організації - допомога у самодопомозі

Основні напрямки нашої діяльності:

- освітня робота (проведення семінарів, тренінгів, фахових курсів, науково-практичних конференцвй та форумів; видання інформаційної та фахової літератури; створення освітніх центрів)
- соціальна робота (проведення регіональних та локальних соціальних акцій ; організація інформаційно-просвітницьких кампаній; постійна співпраця з будинками-інтернатами, сирітськими притулками, будинками для людей похилого віку і т.п.; опіка одинокими, хворими, малозабезпеченими людьми; )
- робота з громадськістю (співпраця з громадськими організаціями, учбовими закладами, державними структурами, а також з засобами масової інформації; видання інформаційних брошур та флаєрів; веб та facebook-сторінка)
- робота з молоддю (проведення освітніх заходів для молоді; організація відпочинкових та туристичних заходів, культурного дозвілля тощо)
- духовність (при кожному осередку є презес – священник, який проводить з РК духовну роботу. Крім того, організація активно співпрацює з парафіяльними громадами та підтримує партнерські зв’язки з представниками вищого духовенства)

На сьогоднішній день в організації діє низка різноспектрових соціальних проектів, метою яких є підтримка молодих сімей; людей з особливими потребами; внутрішньо переміщених осіб; людей старшого віку. Проектна діяльність охоплює 9 областей України. Ознайомитися детальніше можна в розділі ПроектиГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016