Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Подаруй дитині життя

Кольпінговці долучилися до акції милосердя

3 жовтня 2010р.  РК м.Чернівці організувала благодійну акцію по збору коштів для хворих дітей. На одній із центральних вулиць міста були виставлені прилавки з книгами, які чернівчани та гості міста (яких в цей день, до речі, було багато, так як Чернівці святкували своє 602-річчя) могли придбати за символічну плату. Книжки збирали як-то кажуть «усім світом». За два тижні до проведення акції настоятель костелу Воздвиження Святого Хреста отець-декан Марек Дроздік оголосив парафіянам про збір книг для благодійного розпродажу. Голова РК м.Чернівці п.Людвіг Маркуляк в свою чергу попросив долучитися до акції місцевих кольпінговців, волонтерів та членів Польського Товариства м.Чернівці. Люди приносили книги з власних бібліотек це була і художня, і наукова, і технічна література, при чому на різних мовах. Книжки не продавалися. Кожен, хто брав книгу кидав гроші у спеціальну скриньку хто скільки міг «Один чоловік не знав як нам і дякувати за те, що знайшов дуже потрібну йому книгу, яка вже давно не видається, але для нього мала велику цінність», - розповідає п.Людвіг.«А взагалі цю ідею я запозичив від наших німецьких партнерів. РК м.Кельн-Ворінген щороку проводить книжковий ярмарок та передає зібрані кошти на реалізацію проекту «Соціальна кухня», яка вже роки діє у м.Чернівці.»
Акція виявилася успішною - було зібрано 1330 гривень, які кольпінговці передали благодійному фонду «Подаруй дитині життя».
На завершення розмови Голова РК м.Чернівці п.Людвіг Маркуляк поділився з нами своїми думками : «В наших планах є ще не одна подібна акція. Разом з тим ми закликаємо громадськість долучатися до нас тих, кому небайдужа доля ближніх. Адже від доброї ініціативи кожної людини дуже часто залежить здоров’я та добробут тих, хто нас оточує»


Цілий день за прилавком простояли активні члени РК м.ЧернівціГолова РК м.Заставна п.Олександр Савчук та член Президії Спілки п.Антоніна Савчук приїхали взяти участь в акції

Комісія у складі членів РК м.Чернівці, журналістки газети “Чернівці” та представниці фонду рахує зібрані коштиГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016