Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Молодь Кольпінга знову святкує

Вже 3-ій рік поспіль хлопці та дівчата нашої Спілки святкують День Молоді Кольпінга. 

Ось і цього року дружні кольпінговці з різних куточків України зібралися 30 жовтня, щоб зустрітися, розповісти про свою роботу та поділитись досвідом та враженнями від цікавих таборів та семінарів за кордоном. Також привітати зі святом приїхали волонтери з Німеччини, які допомагають нашим шаргородським та львівським колегам у роботі на місцях. Молодь Чернівців запросила членів Львівського Товариства Шанувальників Мистецтва Клубу молодих художників «Крила», разом з якими проводилася спільна благодійна виставка-продаж творчих робіт «Крила для дітей».
На свято завітав Володимир Антонюк, який прочитав молоді цікаву лекцію виховного плану про дошлюбні відносини чоловіка і жінки.
Після цього представники молодіжних осередків представляли здобутки останнього року, а представляти дійсно було що, адже наша молодь на місці не сидить. На додаток були показані відеопрезентації про поїздки до євротабору в Литві та семінар в Словаччині.
Кольпінговці були приємно здивовані візитом незамінного молодіжного референта Спілки Галини Єрьоміної, яка урочисто передала святковий 4-кілограмовий торт із написом «I love Kolping youth» та символікою Справи Кольпінга. Торт смакував просто чудово і вмить був «ліквідований» присутніми.
Всі ці заняття розбавлялися цікавими іграми, жартами, імпровізаціями та театральними постановками у виконанні самих учасників.І в кінці-кінців на вечерю був підсмажений апетитний шашлик, який добре смакував під звуки гітари та спів кольпінговців. Здавалося, що ми виїхали на пікнік на природу, а не перебуваємо в офісному приміщенні бюро. З цього всього можна зробити висновок: святкування пройшло на славу.


Володимир Антонюк завжди цікаво розповідає


Учасники проводили знайомство у цікавій формі


Ігор Гуцол, молодіжний референт Спілки

Саша Маринич, молодіжний референт Спілки у Вінницькій обл.

Юля Вонсович, голова Молоді Кольпінга м.Чернівці

Було багато музики...наш найкращий у світі гітарист - Юра Кнапик

...та веселих розваг

Галя Єрьоміна прийшла з солодким сюрпризом

який всі з задоволенням з’їли

“Було класно!!!” - Йоханес, волонтер з Німеччини
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016