Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

МИ-НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА !!!!

Справа Кольпінга в Україні отримала статус Національної Спілки. Ця подія є унікальною для Справи Кольпінга будь-якої країни та свідчить про стабільний розвиток організації.

15 серпня 2015 р. в м.Чернівці відбулася офіційна церемонія заснування, яку провів Генеральний Презес Міжнародної Справи Кольпінга Монсеньйор Оттмар Ділленбург.
Святкували масштабно: близько 50 гостей (члени організації, керівництво та партнери з України, Німеччини, Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Австрії); спільна молитва у Костелі Святого Архангела Михаїла; вручення прапора Національної Спілки; освячення нового центру організації; безліч привітань та подарунків; концерт за участі відомого буковинського ансамблю та святковий фуршет. Всього і не розкажеш – краще переглянути фото на нашій fb-сторінці, які так професійно зробив для нас член нашого ужгородського осередку Роман Січкар.

Свята месса в Костелі Святого Архангела Михаїла /м.Чернівці-Садгора


Генеральний Презес передає Правлінню
Справи Кольпінга в Україні прапор Національної Спілки
Генеральний Презес передає Голові Справи Кольпінга в Україні офіційний документ, який засвідчує національний статусГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016