Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Конференція по супроводу осіб із спектром аутистичних порушень

24–25 червня 2015 року у Львові відбулася науково-практична конференція “Індивідуальний супровід осіб із спектром аутистичних порушень: підготовка та підвищення кваліфікації фахівців»

Конференцію організовано з ініціативи ГО «Справа Кольпінга в Україні» за співорганізації Міністерства освіти і науки України, Львівської облдержадміністрації, Львівського національного університету імені Івана Франка, експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Довіра».
У роботі конференції взяли участь близько 50 учасників, серед яких представники департаменту вищої освіти, департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, завідувач центральної психолого-медико-педагогічної консультації, викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка, Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (м. Луцьк), Рівненського інституту Університету “Україна» (м. Рівне), Інституту післядипломної освіти (Івано-Франківська та Львова), директори та педагоги навчально-реабілітаційних центрів, ДНЗ, науковці провідних університетів країни, лідери громадських організацій, батьки дітей з особливими потребами.
Конференція відбувалася у форматі пленарного засідання та секцій. Учасники взяли участь в обговоренні актуальних питань із підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, зокрема зосередили увагу на нормативно-правовому аспекті забезпечення освіти для дітей із особливими потребами, означили рівень готовності педагогічних працівників до надання консультативних послуг дітям із порушеннями психофізичного розвитку та визначили роль неперервної освіти у підготовці спеціалістів для індивідуального супроводу дітей із обмеженими можливостями.
За результати конференції було укладено резолюцію

Детальніше про захід читайте на сторінці Львівського національного університету імені Івана Франка

Більше фото - на нашій fb-сторінці.ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016