Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Карантин - це не канікули

Така популярна зараз фраза гарно характеризує діяльність наших осередків в ці непрості часи.
Ми проводимо он-лайн лекції та консультації, підтримуємо матеріально, забезпечуємо заробітком і, звичайно ж, дбаємо про цікаве та корисне дозвілля.


Голова РК Пустомити Галина Михальчишин розповідає всім бажаючим про способи самодопомоги при переживанні тривоги YouTube

Голова РК Дніпро Людмила Осауленко проводить онлайн-лекцію “Керуй своїм стресом”.

РК Львів надає психологічну, терапевтичну підтримку та кризове консультування в режимі онлайн.
А Голова львівської РК Катерина Островська щотижня проводить інтерактивні зустрічі на тему: «Як давати собі раду в ситуації тривалого стресу»

Чернівецький Ресурсний Центр для внутрішньо переміщених осіб проводить безкоштовний вебінар по пошуку віддаленої роботи та додаткових джерел доходу.

РК Чернівці організовує надання гуманітарної допомоги (медичне обладнання в т.ч.апарати ШВЛ) з Німеччини для медичних та соціальних закладів області.

РК Івано-Франківськ реалізовує проект по пошиттю масок. В цілях проекту не лише забезпечення населення дефіцитним товаром, але й надання додаткового заробітку в час тотального простою.

Член РК Житомир проводить корисну гімнастику для тих, хто дбає про своє здоров’я, а член РК м.Львів та активна слухачка Університету ІІІ Віку показує як можна цікаво провести час вдома і при цьому стати “зіркою” мистецького медіа-проекту МИ. (Відео)

Молодь Кольпінга м.Чернівці створила соціальний ролик, в якому “акторами” були молоді люди не лише з українських РК, а й з інших країн (Відео)


Всі ці ініціативи наших кольпінговців можна побачити натиснувши на активні посилання.ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016