Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

«Індивідуальна програма навчання дітей зі спектром аутистичних порушень», 12 червня 2013 року

Резолюція
Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародної участю

12 червня 2013 року у м. Києві в Інституті корекційної педагогіки і психології НПУ ім.М.Драгоманова за ініціативи Регіональної Спілки «Справа Кольпінга» (м. Чернівці) відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар з міжнародної участю «Індивідуальна програма навчання дітей зі спектром аутистичних порушень». В семінарі взяли участь близько 30 учасників, серед яких провідні науковці з проблематики корекційного навчання аутичних дітей, представники МОН України, завідувач центральної психолого-педагогічної консультації, вчителі навчальних закладів, психологи центру соціальної реабілітації, керівники громадських організацій та благодійних фондів.
З огляду на актуальність проблеми навчання аутичних дітей, учасники постановили порушити клопотання перед МОН України стосовно таких питань:
1) Уведення в навчальні плани ВНЗ психолого-педагогічного спрямування навчальних курсів з методики навчання дітей з РСА;
2) При проведенні курсів підвищення кваліфікації увести тему «Особливості психологічного супроводу дітей з РСА»;
3) Рекомендувати органам управління освітою запровадити підготовку до навчання дітей з РСА в опорних (базових) навчальних закладах (ДНЗ та НРЦ), у яких вже навчаються аутичні діти.
4) Ініціювання національного експерименту з освіти аутичних дітей на базі 1-ої державної групи у ДНЗ № 165 м. Львова.
5) Рекомендувати введення в арсенал ПМПК апробованих науковцями об’єктивних методик (САRS, РЕР-R) для раннього виявлення та скерування на навчання аутичних дітей.
6) Створення індивідуального навчального маршруту для дітей з високим рівнем аутизму через індивідуальну програму навчання, спрямовану на соціалізацію та профорієнтацію дітей.ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016