Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Європа у фокусі

У рамках зимової сесії Парламентської асамблеї Ради Європи Генеральна Секретарка Ради Європи пані Марія Пейчинович Бурич провела зустріч з Європейським комісаром Міжнародної Справи Кольпінга паном Антоном Залезни.

Під час зустрічі пані Пейчинович Бурич висловила свою вдячність за роботу Справи Кольпінга у контексті Ради Європи. Для отримання детальнішої інформації про діяльність Справи Кольпінга пан Антон Залезни подарував Генеральній Секретарці документальний фільм «Ми є Кольпінг», який був відзнятий Федеральним Секретарем Справи Кольпінга Німеччини паном Ульріхом Фольмером.
Kolping International отримала статус “INGO” (статус участі) у Раді Європи у 1974 році, який був присвоєний організації Комітетом міністрів Ради Європи. Протягом багатьох років Справа Кольпінга брала участь у роботі Ради Європи, проводячи широкий спектр заходів. Рада Європи завжди цінувала та враховувала численні європейські декларації з подання Справи Кольпінга щодо політичного змісту та роботи Ради Європи.
Особливим внеском у Раді Європи вважають Європейські семінари, які були організовані та проведені Справою Кольпінга в штаб-квартирі Ради Європи з 1978 по 2011 рік. Адже за 33 роки цей семінар дав можливість понад 2500 керівним кадрам та молоді Справи Кольпінга європейських країн відчути “Європу на місці”, відвідуючи лекції в Раді Європи, в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) та в Європейському Парламенті.


Фото: У присутності австрійського посла в Раді Європи Др. Герхарда Джандла (зліва), Європейський комісар Міжнародної Справи Кольпінга пан Антон Залезни передає Генеральній Секретарці Ради Європи Марії Пейчинович Бурич документальний фільм “Ми є Кольпінг – Справа Кольпінга сьогодні”. Зображення: Рада Європи / Страсбург

Джерело: https://www.kolping.net/news/europa-im-blick/ГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016