Контакти

м. Чернівці, вул. Гонти, 20, тел./факс (0372)54-26-10
Кольпінг

Молодь

  Головна
  Новини
  Справа Кольпінга
  Про нас
  Молодь Кольпінга
  Установчі документи
  Символіка
  Інформаційна література
  Проекти
  Родини Кольпінга
  Освітні заходи
  Вісник Кольпінга
  Контакти

Центр для дітей з особливими потребами в м.Шаргород

Все динамічніше розвивається робота в реабілітаційно-консультативному центрі для дітей з особливими потребами в м.Шаргород (створений в рамках однойменного проекту Справи Кольпінга в Україні). Від початку року проведено багато ремонтних робіт, оновлено базові приміщення (тренінговий зал, ігрова кімната, кабінети для індивідуальних консультацій). Робота проведена масштабна: написання проектів, залучення коштів з Міжнародної Справи Кольпінга, налагодження тісної співпраці з місцевою владою, вклад власних ресурсів членів РК м.Шаргород (Голова – Галина Понько).
Команда фахівців (а це працівники інклюзивно-ресурсного центру Шаргородської районної ради та члени місцевої РК) проводять потужну роботу у напрямку соціалізації дітей з особливими потребами: індивідуальні консультації, супровід сімей, проведення освітніх заходів для фахівців та батьків, організація дозвілля, акції, флешмоби…все й не перерахуєш. 
В планах на майбутнє – ремонт та облаштування спортивного залу, масажного кабінету, кімнати відпочинку та дозвілля. В одній із кімнат Центру уже вмонтовано «Живу підлогу» (інтерактивна проекція, яка забезпечує інноваційний підхід до навчання, розвитку та реабілітації). Вже зовсім скоро діти зможуть зануритися в процес корисної гри, яка допоможе їм активно розвиватися та розвинути нові вміння.
Самі кольпінговці кажуть:  «Все що можна зробити для того, щоб діти в нашому центрі відчували себе, як вдома ми робимо з любов’ю та теплотою душі і серця. Адже головне наше завдання - дарувати кожній дитині, яка відвідує наш центр любов, доброту і впевненість у собі і в завтрашньому дні. І нам це вдається – спільними зусиллями членів Організації, спеціалістів ІРЦ, волонтерів та батьків»

Більше новин: FB-сторінка РК ШаргородГОЛОВНА  |  НОВИНИ  |  ПРО НАС  |  КОНТАКТИ

ГО "Справа Кольпінга в Україні" © 2016